OD 25 LAT
WSPIERAMY INICJATYWY,
KTÓRE ZMIENIAJĄ RZECZYWISTOŚĆ
NA LEPSZE

NASZA OFERTA

ROZWÓJ ORGANIZACJI
POZARZĄDOWYCH TO ROZWÓJ
CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA

NASZA OFERTA

OD POCZĄTKU DZIAŁANIA UDZIELILIŚMY
POŻYCZEK PONAD 915 ORGANIZACJOM
NA KWOTĘ PONAD 324 MLN ZŁ

NASZA OFERTA

DOBRA RADA POMAGA
OBRAĆ NAJLEPSZĄ
DROGĘ DO CELU

NASZA OFERTA

ZACHĘCAMY DO LEKTURY

„Drogowskaz dla NGO”

Publikacja powstała w ramach projektu „Drogowskaz dla NGO” i jest efektem pracy 8 organizacji nad wypracowaniem i upowszechnianiem standardów zarządzania finansowego, które profesjonalna organizacja spełniać powinna.

ZACHĘCAMY DO LEKTURY

„O przepływach finansowych”

Co to są przepływy finansowe? Czy tworzenie planu przepływów finansowych jest potrzebne? Jak tworzyć ten plan i jak go analizować?

ZACHĘCAMY DO LEKTURY

„Pozyskiwanie funduszy”

Publikacja prezentuje przykłady kreatywnego podejścia do zbierania funduszy – zarówno w ramach nieodpłatnej działalności statutowej organizacji, jak i w działalności gospodarczej.

ZACHĘCAMY DO LEKTURY

„Badanie standardów”

Publikacja stanowi pierwsze w Polsce kompleksowe badanie wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania finansami w trzecim sektorze, prowadzone nie tylko wśród kadry zarządzającej, lecz także wśród pracowników niższego szczebla – koordynatorów projektów.

FAQ

Chciałbym zarekomendować Fundusz PAFPIO jako rzetelnego, sprawnego i życzliwego partnera, którego oferta trafnie odpowiada na potrzeby organizacji pozarządowych i innych podmiotów.

Mariusz Andrukiewicz,

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej BYĆ RAZEM, Cieszyn

Fundusz PAFPIO wielokrotnie wspierał naszą działalność statutową w formie wszelakiego rodzaju pożyczek: pomostowych, inwestycyjnych, operacyjnych. Jest niewątpliwie instytucją, która ułatwia życie, ograniczając do minimum biurokrację.

Andrzej Jabłoński,

Fundacja Ekologiczna Wychowanie i Sztuka ELEMENTARZ

Co my byśmy zrobili bez Was w pierwszych miesiącach roku, kiedy dotacje niby przyznane, ale umowy „są w dziale prawnym” albo „czekają na podpisy”, a środki „jeszcze nie wpłynęły na konto instytucji zarządzającej”?

Artur Jóźwik,

Fundacja Ośrodka KARTA, Warszawa

Tutaj mogą Państwo zadać swoje pytanie